کاشت مو در غرب تهران

کاشت مو در غرب تهران ، آیا شما هم از ریزش مو رنج می برید؟ یا در آشنایان و دوستان خود با افرادی مواجه می شوید که دچار این مشکل هستند؟

غذاهای محلی گلستان، هم کم خرج هم خوشمزه

غذای های سنتی هر استان جزء فرهنگ آن به شمار می آیند. آشنایی با غذاهای معروف گلستان که بسیار مقوی و خوش طعم هستند، برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود.

فروش پودر گوجه

موارد مصرف : طعم دهنده، رنگ دهنده و عطر دهنده غذا
– یکی از راه های افزودن رنگ به ادویه ها مخلوط کردن پودر گوجه فرنگی با ادویه‌ هایی مثل زنجبیل، نمک، فلفل، پیاز و سیر
– از این پودر می ‌توان در تهیه‌ ی سس کچاپ، چاشنی‌ های غذایی، سوپ‌های آماده و غذاهای رژیمی استفاده کرد.
– در تهیه آبگوشت، انواع سوپ، اشکنه ها و غذاها
– سس سنتی گوجه فرنگی با روغن زیتون (به صورت پودر یا ورقه ای)
– استفاده در انواع خوراک و ساندویچ

طرز تهیه کلم بروکسل

سالاد بروکسل در دسته ی غذاهای رژیمی قرار دارد و برای بیماران قلبی یک وعده ی سبزیجات غنی محسوب می شود. سالاد کلم بروکسل با پیاز و پسته را حتما امتحان کنید.

صندلی خودرو در شهریار

 صندلی خودرو در شهریار ، صندلی های خودرو ، جزو مهم ترین اجزای خودرو هستند . زیرا اگر که به اندازه کافی راحت نباشد ، احساس خوبی را به راننده و همینطور سرنشینان نمی دهد  .

18 خوراکی انرژی زا

انرژی زاهای طبیعی در سه گروه مواد غذایی، میوه ها و خوراکی های انرژی زا دسته بندی می شوند که با مصرف این خوردنی ها به طرز شگفت انگیزی انرژی از دست رفته بازیابی و افزایش می یابد.

بهترین روش و زمان مصرف عسل

اولین کاربرد عسل، کاربرد خوراکی آن است. این روش هم قدیمی ترین و هم پرمصرف ترین روش استفاده از عسل می باشد. شما می توانید با 

ترکیب اشتباه و ناسالم با شیر

مصرف شیر با مواد غذایی مختلف یکی از اشتباه ترین عادت های تغذیه ای افراد است، چندین مواد غذایی وجود دارد که نباید با شیر ترکیب کنید.

در واتساپ چگونه لوکیشن بفرستیم؟

در واتساپ چگونه لوکیشن بفرستیم؟ لوکیشن به معنی دادن آدرس دقیق می باشد. در بسیاری مواقع فرستادن لوکیشن کارگشا خواهد بود و در واقع

راز درس خواندن بدون خستگی

هدف اغلب دانش آموزان و دانشجویان مطالعه به مدت نسبتا طولانی است اما خستگی حین مطالعه مانع آن ها می شود، چندین روش مناسب درس خواندن بدون خستگی وجود دارد.

  عناوين مطالب پربازدید