فروش پودر گوجه

موارد مصرف : طعم دهنده، رنگ دهنده و عطر دهنده غذا
– یکی از راه های افزودن رنگ به ادویه ها مخلوط کردن پودر گوجه فرنگی با ادویه‌ هایی مثل زنجبیل، نمک، فلفل، پیاز و سیر
– از این پودر می ‌توان در تهیه‌ ی سس کچاپ، چاشنی‌ های غذایی، سوپ‌های آماده و غذاهای رژیمی استفاده کرد.
– در تهیه آبگوشت، انواع سوپ، اشکنه ها و غذاها
– سس سنتی گوجه فرنگی با روغن زیتون (به صورت پودر یا ورقه ای)
– استفاده در انواع خوراک و ساندویچ
ادامه نوشته

طرز تهیه کلم بروکسل

سالاد بروکسل در دسته ی غذاهای رژیمی قرار دارد و برای بیماران قلبی یک وعده ی سبزیجات غنی محسوب می شود. سالاد کلم بروکسل با پیاز و پسته را حتما امتحان کنید.

ادامه نوشته

صندلی خودرو در شهریار

 صندلی خودرو در شهریار ، صندلی های خودرو ، جزو مهم ترین اجزای خودرو هستند . زیرا اگر که به اندازه کافی راحت نباشد ، احساس خوبی را به راننده و همینطور سرنشینان نمی دهد  .

ادامه نوشته

18 خوراکی انرژی زا

انرژی زاهای طبیعی در سه گروه مواد غذایی، میوه ها و خوراکی های انرژی زا دسته بندی می شوند که با مصرف این خوردنی ها به طرز شگفت انگیزی انرژی از دست رفته بازیابی و افزایش می یابد.
ادامه نوشته

بهترین روش و زمان مصرف عسل

اولین کاربرد عسل، کاربرد خوراکی آن است. این روش هم قدیمی ترین و هم پرمصرف ترین روش استفاده از عسل می باشد. شما می توانید با 

ادامه نوشته

ترکیب اشتباه و ناسالم با شیر

مصرف شیر با مواد غذایی مختلف یکی از اشتباه ترین عادت های تغذیه ای افراد است، چندین مواد غذایی وجود دارد که نباید با شیر ترکیب کنید.

ادامه نوشته

در واتساپ چگونه لوکیشن بفرستیم؟

در واتساپ چگونه لوکیشن بفرستیم؟ لوکیشن به معنی دادن آدرس دقیق می باشد. در بسیاری مواقع فرستادن لوکیشن کارگشا خواهد بود و در واقع

ادامه نوشته

راز درس خواندن بدون خستگی

هدف اغلب دانش آموزان و دانشجویان مطالعه به مدت نسبتا طولانی است اما خستگی حین مطالعه مانع آن ها می شود، چندین روش مناسب درس خواندن بدون خستگی وجود دارد.

ادامه نوشته

درمان گلو درد با عسل

درمان گلو درد با عسل ، یکی از بدترین بیماری ها سرفه و گلو درد می باشد که بیشتر در شب اتفاق می افتد. این بیماری شاید با داروها سریع درمان نشود.

ادامه نوشته

اشتباهات آرایشی که زیاد مرتکب میشیم

رایج ترین اشتباهات آرایشی که باعث بالا رفتن سن تان میشوند را بشناسید و از آن ها دوری کنید تا همیشه در هر سنی جوان و زیبا به نظر برسید.

ادامه نوشته
  عناوين مطالب پربازدید